Школа Дитинства 1 > Детский бассейн на м. Харьковская

Детский бассейн на м. Харьковская

Перша Школа Дитинства є і на Лівому березі Києва, а саме — в Дарницькому районі (м. Харківська). Це наша третя локація, і ми з нетерпінням чекаємо на знайомство з вами!

До ваших послуг малючковий басейн для діток від 2 місяців до 3 рочків (ширина 3,7 м та глибина 1,2 м, одночасно в басейні займаються 1-2 дитини) та великий басейн (9,7 х 4,3 м, глибина 1,10 – 1,20 м) для дітей від 3 до 11 років. Забудьте про переповнені лягушатники і приходьте займатися з комфортом в нашу школу плавання. Також на локації є ванна для немовлят. Вода набирається під кожного малюка персонально.

Наші тренери володіють технікою мʼяких пірнань, тож ваша дитина навчиться плавати та пірнати у комфортній та безпечній атмосфері.

Весело и безопасно

Сомневаетесь?

Приходьте на екскурсію або скористайтеся акційною пропозицією “Пірнай в обід” (знижка до -25% на персональні тренування у будні з 13:00 до 15:00 включно), щоб на власному досвіді переконатись: Перша Школа Дитинства – це ідеальне місце для вашої дитини.

С какого возраста стоит начинать плавать?

Ми пропонуємо ванну для немовлят з перших тижнів життя, щоб допомогти адаптуватися у водній стихії та навчитися плавати і пірнати раніше, ніж ходити.

Для дітей віком до 3 років ми створити ідеальний басейн глибиною 1,2 м та температурою води + 32 С.

А для старших дітей від 3 до 11 років маємо новий (відкритий у 2026 році), великий та сучасний басейн, в якому проводяться як персональні, так і групові заняття.

Рівень хлору контролюється автоматично і відповідає всім санітарним нормам.

дівчинка в басейні

Сколько стоит урок плавания в бассейне в Киеве?

Мы предлагаем несколько вариантов оплаты:

  1. Для наших нових клієнтів діє пробний абонемент “Легкий Старт” на 3 групових заняття. Це ідеальний варіант, щоб ви могли перевірити чи підходять заняття плаванням вашому малюку. Сплачуйте 1400 грн за 2 заняття та отримуйте третє у подарунок.
  2. На постійній основні пропонуємо акційну пропозицію “Пірнай в обід”, розраховану на персональні тренування у форматах “тренер + дитина” та “тренер + дитина + один з батьків”. Акцією можна скористатися тільки в конкретні дні та час — ПН-ПТ з 13:00 до 15:00 включно. В цей період діє знижка до -25% на персональне тренування. Доступні як разові тренування, так і акційні абонементи.
  3. Ви можете придбати абонемент на 3 (тільки акційний “Легкий старт” для нових клієнтів), 6 або 9 занять або сплачувати кожного разу заняття окремо.

Вартість групових та персональних занять відрізняється. Щоб переглянути ціни — оберіть формат який вас цікавить:

Яка кваліфікація у тренерів Першої Школи Дитинства на Лівому березі?

Наші тренери спеціалізуються на навчанні плаванню як малюків, так і дітей старшого віку. Тому вони легко знайдуть спільну мову з вашою дитиною і допоможуть їй почуватись комфортно під час уроку. Всі тренери постійно підвищують свою кваліфікацію, проходять семінари та тренінги і мають відповідні дипломи та сертифікати.
Наші тренери одні з небагатьох в Україні, хто володіє технікою “Мʼякі пірнання”. Ви можете обрати свого тренера у нас на сайте, ознакомившись с их анкетами.

Остались вопросы? Звоните 073 715 05 05 и мы с радостью предоставим всю информацию. Подписывайтесь на наши страницы в Instagram или Facebook – там мы постоянно делимся интересной информацией, которая помогает воспитывать чемпионов.

Тренеры Первой школы плавания

Вы можете тренироваться постоянно у удного тренера или менять его.

Отзывы

Что говорят наши клиенты

Alona KhodosovaAlona Khodosova

11:38 05 Feb 24
Гарна школа плавання.Тренер Аріна одразу знайшла підхід, зацікавила дитину, щоб не боявся води.Ледь змогла забрати потім,так йому сподобалось.Будемо ходити однозначно!

Малюку дуже сподобалось заняття, до тренера Вадима пішов відразу і без плачу, хоча зараз період, що на незнайомих людей плаче. Затишно, чисто, адміністратори та тренери привітні, однозначно рекомендасьйон👌

Марина ДжигунМарина Джигун

12:48 11 Jan 24
Нам дуже сподобалося, будемо ходити і надалі )Спробували різні категорії та різні статі тренерів , і відразу визначилися 🙃

Тільки почали відвідувати Першу Школу Плавання на Вербицького, але вже з перших занять можу сказати, що у школі дуже приємна атмосфера, адміністратори ввічливі і завжди готові допомогти і відповісти на всі запитання, тренер Павло дуже приємний, акуратний з дитиною і видно що професіонал своєї справи, йому не страшно довірити дитину. Дуже раді, що вас знайшли, дякую за вашу працю.

Марта НайдичМарта Найдич

13:21 16 Dec 23
Сучасний підхід до навчання з плавання. Павло чудовий тренер, знайшов підхід до нашого малюка. Однозначно рекомендуємо❤️

Таких тренерів, як Аріна не багато, хто вкладає душу в роботу, цілком належить спорту і завжди готова прийти на допомогу! Дякуємо вам за витрачений час і зусилля, за велику роботу і настанови, які ви вклали в нашу дитину. Досягнення Гліба– це результат вашої наполегливої праці. Дякуємо за віру, за підказки і за успіх. Благополуччя вам у житті, здібних учнів, багаторазових перемог.

Оля ЮрченкоОля Юрченко

09:06 15 Dec 23
Все чудово. 🤩Наша донечка дуже задоволена)))Тренер Аріна чудова. Вона дуже приємна дівчина.З нашою донечкою з першого заняття знайшла спільну мову🤗

Наталія ЧорнаНаталія Чорна

08:41 15 Dec 23
Відвідуємо вашу школу вже близько півроку:) Дитинка завжди радіє і з задоволенням займається з тренером Аріною Квіткою, вже маємо багато досягнень:) Дякуємо вам за можливість якісно проводити своє дозвілля 🙂

Тетяна ТурчикТетяна Турчик

09:09 28 Nov 23
Відвідуємо школу більше ніж пів року, дуже задоволенні. Це не перший наш басейн, тому маємо із чим порівняти. Адміністрація, чистота завжди на вищому рівні. Окремо дякуємо тренеру Павлу за підхід та професійність. Дуже рекомендуємо!

Инна ШевченкоИнна Шевченко

05:23 24 Nov 23
Паша був дуже уважним і допомагав дитині🙏Рекомендую тренера 🤍

Найкраще, що відбулося влітку у нас з малюком!:)

Софія ПоповаСофія Попова

18:37 09 Nov 23
Класний сучасний теплий басейн для малюків👍рекомендую від душі

Доброго дня! Хочу написати відгук про басейн, який ми випадково найшли на нашому районі 3 місяці тому. Вважаю, що моя дитина мало рухається тому вирішили спробувать поводить. С перших же занять, я пошкодувала, що не зробила це раніше). Всім рекомендую хоча б спробувати і зробити свої висновки, побачити скільки щастя в очах і позитивних емоцій буде у вашої дитини. Малий став навіть вдома більш енергійний, всидіти на місці не може, став більше цікавиться іграшками ніж телевізором, ганяє по квартирі і імпровізує. Вже дуже смішно - плаває, як жаба, і пірнає за іграшками, як пінгвін). А саме цікаве, що зовсім перестав хворіти.

Це наші перші заняття з плавання, ходимо вже 2 місяці, дуже задоволені! Дитина любить плавання і тренера, адміністратори уважні та привітні, басейн зручний, водичка тепла, в роздягальні ж кабінка для окремого перевдягання та шафки, фени та 2 столики для перевдягання, манеж, який зручно використовувати під час перевдягання. Тренер Аріна уважна і професійна, приємна, її люблять і батьки, і дітки) Заїзд до закладу пристосований для візків, це дуже зручно. Рекомендуємо «Першу школу плавання» на Харківській!

Ткачук АннаТкачук Анна

16:18 08 Nov 23
Чудова школа плавання! Дитина в захваті! Кваліфіковані тренери, які не тільки знайдуть підхід до вашої дитини, але і досягнуть відмінних результатів у тренуванні. Заняття маленької дитини у воді дійсно сприяють фізичному, розумовому і емоційному розвитку. Ходимо залюбки, рекомендуємо!

Чудова школа плавання, сприяє розвитку дитини та дарує гарний настрій. Всі тренера кваліфіковані та добре ладнають з немовлям, с самого початку сходили на тренування до кожного, та обрали для себе тренера Павла. Ходимо з трьох місяців двічі на тиждень, дитині вже пішов 11-й місяць, воду обожнює, пірнає, школу та її співробітників сприймає радісно. Також тішить, що дбають про безпеку малят, тож будь те готові принести довідку від педіатра. Однозначно рекомендую!

Елена ШвецоваЕлена Швецова

10:35 08 Nov 23
Нашій малечі 5 місяців, ходимо в басейн на Вербицького вже більше місяця, перші 2 зайняття брали по 15 хвилин, щоб зрозуміти чи зайде їй. А після вже по півгодини дитина з тренером. Всі зайняття по запису, ніякої затримки. Зараз вже пізня осінь і приміщенні ну дуже тепло. Тренер Вадим здоровенний плавець, то не страшно віддавати свою малечу) дівчатка адміністратори дуже милі, завжди підскажуть, нагадаютьВ приміщенні чисто, є кілька пеленаторів, є тапочки для батьків, щоб перевзутися. То якось все продумали

Чудовий новий басейн,в нашому районі для діточок!Дуже гарне місце та обслуговування Нереально класні тренера: Павло та Аріна!!!!Ходимо з великим задоволенням☺️

js_loader

Привіт.