Школа Дитинства 1 > Детский бассейн м. Дворец Украина

Детский бассейн м. Дворец Украина

Басейн Першої Школи Дитинства знаходиться у центрі Києва, неподалік від станції метро Палац Україна. Ця локація фактично розташована в бомбосховищі, тож тренування не перериваються навіть під час повітряної тривоги.

До ваших послуг різні формати персональних тренувань з дитячого плавання для дітей від 2 місяців до 6 років включно.

Для консультаци или записи на занятие обращайтесь по телефону 063 063 99 00 063 063 9900

Весело и безопасно

Почему Першая школа плавания?

Вас ждут два ярких бассейна размером 8,70 х 3,30 м и 3,80 х 2,30 м, глубиной 1,10...1,20 м. В них поддерживается постоянная температура воды + 31,5°C, а уровень хлора автоматически контролируется дозирующей станцией, обеспечивая его на постоянном, безопасном для детей уровне согласно санитарным нормам.

За систему вентиляции отвечает автоматическая приточно-вытяжная установка с рекуперацией тепла, которая обеспечивает во всех помещениях свежий и теплый воздух. Температура в бассейнной зоне +28°C, а в раздевалках и на рецепции +25°C.

Заказать консультацию

    В раздевалке у нас есть большие шкафы для взрослых и маленькие для детей, что позволяет семьям и мамам с детьми чувствовать себя комфортно. Мы также предоставляем манежи и пеленаторы для самых маленьких. Две большие зоны с фенами обеспечивают удобство для высушивания волос усталых пловцов.

    Мы не рекомендуем спешить выбегать на улицу после тренировки, поэтому мы позаботились о большой игровой комнате с множеством игрушек и развлечений. А для родителей, ожидающих своих спортсменов в зоне рецепции, у нас есть уютные диваны, где можно насладиться чашкой кофе, следя за тренировкой на большом телевизионном экране, или посетить наш магазин, где продаются все необходимые вещи для посещения бассейна!

    quimcy-dsouza-ihMLaTZdeWs-unsplash
    Наши тренеры

    Вы можете тренироваться постоянно у удного тренера или менять его.

    Отзывы

    Что говорят наши клиенты

    Дуже задоволені басейном.Тренер Вікторія покорила нас❤️дякуємо☺️

    Viktoriia TereshchenkoViktoriia Tereshchenko

    09:34 09 Nov 24
    Школа сподобалась, приємна адміністраторка, допомогла з усіма речами для малечі, є можливість дивитись на заняття через телевізор або бути присутнім прямо біля басейну, охайні і чисті роздягальні, гарні тренери.Окреме дякую за всі консультації перед записом.

    Dimitri TartyshnikovDimitri Tartyshnikov

    15:29 08 Nov 24
    Часто кількість людей в басейні за межами розумного.Заняття фактичнр 25хв а не як описано 30.Дє факто другий басейн не використовують майже ніколи. тренера не мастер категории просто втрата часу й грошей. нагадує що ось вам ниякий тренер, а ось тут дороще є гарні. Мастер тренера дуже гарні, рекомендую, алє враховуючи мінуси цей басейн не рекомендую по ціна якість не співпадає.Не до басейну, знайти місце де залишити машину ще той квест, тим паче так щоб не евакуювали

    Valeriya VoloshynaValeriya Voloshyna

    09:06 25 Oct 24
    Чудове місце для розвитку малятки. Дитинка за декілька занять помітно сильніша і рухливіша. Гарно спить) Тепло, хороша локація, дівчата на рецепції завжди допоможуть і підкажуть, тренер Аліна супер, така спокійна як і наша Квіточка, вийшов гарний тандем. Людей як правило небагато в будні. Рекомендую (але не приходьте на той самий час, що і ми))

    Вика ИвановаВика Иванова

    10:59 07 Oct 24

    Юлія КостенкоЮлія Костенко

    18:45 03 Mar 24
    Дуже чудові враження від вашої школи !!!Нам дуже сподобалось тренування, особливо тренер Наталія дуже добра, найшла чудовий підхід до нашої малечі ❤️

    Аня ФураеваАня Фураева

    17:05 01 Mar 24
    Відвідуємо школу протягом 8 місяців ( з 3,5 місяців). Кожне тренування в басейні неймовірна подія для малюка. Наша тренерка - Марина з великою турботою та професіоналізмом розвиває всебічно сина, роблячи кожне заняття веселим та безпечним. Маємо чудовий результат-перебування у воді без страху, занурення та пропливання невеликої дистанції.

    Galyna GalchanskayaGalyna Galchanskaya

    08:50 03 Feb 24
    Відвідали Першу школу плавання на Палаці України вперше, малюку 2,5 місяці. Дуже задоволені сервісом, місцем розташування, зокрема тим, що знаходиться в підвальному приміщенні. Басейн чистий, вода тепла. Персонал дуже привітний і готовий допомогти в будь якому питанні. Все, що необхідно можна придбати на ресепшені. Тренер Максим ввічливий та професійний. Будемо відвідувати і надалі та рекомендувати Вашу школу! Перші успіхи від тренування вже відмітили! 🥰Рекомендуємо!

    anna boroshniukanna boroshniuk

    16:21 30 Jan 24
    Ходимо з 2х місяців в басейн і на масаж,ми взахватіДонечка після басейну і масажу більш впевнено почала тримати голову і робити перши перевертання,з радістю приходить на тренування. Тренер Олексій дуже класно налагодив контакт.Вера масаж завжди робить з індивідуальним підходом до кожної дитинки.Дівчата на рецепції теж привітні, завжди допомагають коли потрібно і завжди в гарному настрої.Все комфортно, рекомендую

    Прекрасна школа плавання для малюків, була на одному занятті і купуватиму абонемент, тому що дуже ввічливий персонал і уважні тренера все чистенько і продумано для дітей і дорослих!

    Займаємося вже не перший місяць , за цей час були у двох локаціях ( м.Харківська та палац Україна) , нам все подобається , особливо підхід тренерів до навчального процесу. В школі все продумано до деталей ( змінне взуття , шафки для верхнього одягу , кава для батьків , зала очікування)Загалом хочу виразити вдячність всьому персоналу за старанність та професіоналізм.Перша школа плавання це 💛

    Инна БилоусИнна Билоус

    17:58 22 Jan 24
    Дуже дякую за заняття, тренер Марина професіонал своєї справи♥️Ми з вами тепер на довго🌷

    Вчора вперше відвідали Школу плавання, доні 3,5 міс. і це був просто кайф! Їй дуже сподобалось, тренер Вадим, одразу знайшов з нею спільну мову )) Тепер чекаємо п'ятниці, щоб знову прийти на заняття, адже після нього і настрій, і сон значно кращі))

    Tania KuksaTania Kuksa

    16:33 15 Jan 24
    Привітний персонал. Все швидко пояснили і показали. Чисто, тепло. Все необхідне можна купити зразу на місці.Трене Наталія професійно заспокоїла малюка та провела тренування

    оля порохняоля порохня

    08:01 15 Jan 24

    Чудові враження, чемний персонал, чутливі та професійні тренери, чисто, приємна атмосфера.

    Панасюк ОльгаПанасюк Ольга

    15:43 10 Dec 23

    Юлия ВеленчукЮлия Веленчук

    09:14 30 Nov 23
    Дуже подобається локація і те, що хоч у невеликому приміщенні, але все є, і можна придбати необхідні аксесуари для малечі. Ходимо з сином на вільне плавання удвох у маленький басейн, вода дуже тепла, персонал привітний, є дитяча гральна кімната. Також хочемо спробувати заняття в групі і з тренером. Окрему подяку хочемо висловити Вірі, масажист-реабілітолог, звернулися до неї коли почали повзати по-пластунськи, але не синхронно (в народі «поранений партизан»), так як ми вже добре відрізняємо своїх від чужих, на масаж не дався, тому Віра показала нам вправи, щоб самостійно робити вдома, через два тижні вправ вже побачили результат, а через місяць дуже швидко та синхронно повзаємо по-пластунськи і стаємо на коліна, отримали від Віри нові вправи і продовжуємо далі займатись. Дуже вдячні за допомогу й супровід!

    Oksana BezusaOksana Bezusa

    09:11 27 Nov 23
    Були на пробному занятті з тренером Ксенією, все дуже сподобалось! Тренер чудово взаємодіяла з малюком 4 місяців і професійно тримала ситуацію під контролем навіть коли малюк вже думав плакати. Єдиними рекомендаціями для школи буде обладнати місце де можна було б залишити візок і поставити ще кілька стільчиків у роздягальні, щоб зручніше було годувати діток на гв. А так все чудово, будемо ходити на тренування!

    Інна КожанІнна Кожан

    16:33 12 Nov 23
    Були перший раз. Дуже задоволенні. Радісні емоції дитини і бажання ходити кожен день, говорять самі за себе. Комфортно як для дітей, щоб займатися плаванням, так і для батьків, щоб очікувати своїх малят. А ще пригощають кавою😊🤗 Тренер дуже уважний, адміністраторки ввічливі і привітні. Атмосфера затишна і спокійна. Це ми були на Палаці Україна

    Атмосферний заклад, з чудовими спеціалістами, орієнтованими на малюків! Регулярно займаємось з двох місяців. Синочок задоволений! А тепер ще й мама з радістю відвідує заняття для вагітних.

    Olga MudrayaOlga Mudraya

    19:51 03 Nov 23
    Сьогодні перший раз були у басейні,перша школа плавання, все дуже сподобалось)) гарний ввічливий персонал, тренер Вадим зразу знайшов підхід до донечки, ще дуже сподобалось,що на екрані можна спостерігати, як дитина плаває в басейні, також є ігрова кімната де можна дитині погратися поки висохне,будемо ходити ще)))

    Анна В.Анна В.

    17:11 31 Oct 23
    Ходимо з 3х місяців і взахваті.Дитина після басейну більш впевнено почала тримати голову і з радістю приходить на тренування. Тренер Олексій дуже класно налагодив контакт, а з нашою дитиною це не просто, вона не всіх підпускає. Дівчата на рецепції теж привітні, завжди швидко відповідають в вайбер. Все комфортно, рекомендую

    Nadya YaremchukNadya Yaremchuk

    12:04 31 Oct 23
    Першим заняттям залишилась задоволена. Тренер дбайливо ставиться до дитини (нам 1,8 р.). Нашому хлопчику дуже сподобалось. Умови комфортні, все чисто. Є дитяча зона, де після купання можна відпочити, підготувати дитину, та й взагалі, щоб не розпаленими йти на вулицю. Щоправда, уявляла басейни дещо більшими, але ж це для малючків. Їм в самий раз

    Anna MAnna M

    16:43 27 Oct 23
    Дуже сподобалась локація на палаці Україна! Класний басейн, багато іграшок і тренер дуже сподобався. Все продумано до дрібниць, круто, що є дитяча ігрова зона і що все необхідне можно придбати на рецепції. Дякуємо тренеру Олексію!

    Katja CKatja C

    14:19 04 Aug 23
    Близько місяця водимо дочку на групові заняття віком від 1-3 років два рази на тиждень. Все подобається. Чистий симпатичний басейн, без зайвих запахів засобів для чищення. Якщо ви забули підгузок для плавання чи окуляри, не проблема. На ресепшені вам нададуть все необхідне. Адміністратору Юлії окрема подяка за розуміння і готовність прийти на допомогу. Займаємося з тренером Олексієм. Приємний і дуже коректний хлопець, помітно, що любить роботу з дітками і вони його не обтяжують у комунікації. Дочці дуже подобається на заняттях саме з ним. Одного разу потрапили на заміну до іншого тренера і малеча прям засмутилася. Стали переживати, що басейн набрид. Але прийшовши на наступне заняття до Олексія, дочка одразу «включилася» і знову класно провела час на заняттях. Басейн щиро рекомендую для відвідування

    js_loader

    м. Дворец Украина

    Адрес:

    ул. Большая Васильковская, 104, Киев

    Телефон и email:

    +38 063 063 99 00
    1swim.ukraina@gmail.com

    График работы:

    Пн-Пт: з 9:00 до 21:00
    Сб-Вс: с 9:00 до 19:00

    Привіт.